Wedding Band

5-osobowy zespół grający 100% live!

Wybierając naszą ofertę możesz oczekiwać: zespołu z wykształceniem muzycznym, ciekawego repertuaru, bogatego instrumentarium. Profesjonalne syntezatory i aranżery oraz tradycyjne instrumenty akustyczne takie jak saksofon, gitara, perkusja, akordeon. W muzyce nie ma dla nas wyzwań, którym byśmy nie sprostali. Nasz konferansjer z klasą przeprowadzi wszystkie zaplanowane elementy uroczystości. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego z ogromną chęcią i zapałem podejmujemy się każdego zadania.

„Na początku w ogóle nie myśleliśmy o zespole. Sami jesteśmy muzykalni i jeszcze nigdy nie bawiliśmy się dobrze przy kapeli, aż usłyszeliśmy zespół Twist na żywo, który skradł nasze uszy i serca! Goście (i my!) byli absolutnie zachwyceni. Pierwszy raz w życiu, a byłam już świadkiem wielu wesel, spotkałam się z tym, że goście nie tylko doskonale się bawią do muzyki na żywo, ale biją brawa dla zespołu po zakończonym secie!”

Zweryfikowana opinia Google

…albo coś takiego:

„To był najlepszy wybór! Zespół Twist Group to wspaniała ekipa, która zadbała o cudowną zabawę na naszym weselu. Najlepsza muzyka w najlepszym wydaniu! Wspaniałe wykonania na żywo przez wiele godzin, później DJ-ka na medal. Wszystkie sprawy omówione przed weselem, żadnych niespodzianek – wszystko zgodnie z naszymi życzeniami. Świetne oczepiny, taktowne zabawy. Zero problemów z przedłużeniem występów o ponad 2h. Porwali do tańca wszystkich, zarówno najmłodszych jak i najstarszych! Parkiet ledwo przetrwał! Nie było gościa, który by nie wspomniał, że to najlepszy zespół weselny, którego miał okazję poznać! Jesteście najlepsi!.”

Zweryfikowana opinia Google

Przygotujemy ofertę na Twoje wesele.

Dobrze grający zespół to gwarancja pozytywnych emocji ale wesele trzeba także poprowadzić… Wiemy jak to się robi!

Porozmawiajmy!

Rozmowa jest wstępem do przyjaźni czy też tworzenia relacji… 😀

Poznaj nasz Team

Spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu dlatego naprawdę lubimy swoje towarzystwo. Nasze indywidualne umiejętności (nie tylko te muzyczne) powodują że jesteśmy naprawdę mocno kreatywną ekipą weselną.

Paweł Przybyła

Założyciel, Saksofonista

Wojtek Tabak

Konferansjer, gitarzysta, wokalista

Maciej Kleszcz

Basujący Klawiszowiec

Mateusz Jurczyk

Perkusista

Karolina Ćwil

Wokalistka

Kasia Kurowska

Wokalistka